Feromony pro ženy

Informace

Prohlédnuté produkty

Delfinus e-shop

Feromony pro ženy Pheromone Essence - silně koncentrované

ESS02

Nové

Feromony pro ženy Pheromone Essence - silně koncentrované

Více informací

1 Položka

1 099 Kč s DPH

Více informací

Čisté, neparfémované, extrémně koncentrované feromony pro ženy Pheromone Essence vám pomohou upoutat pozornost opačného pohlaví, zvýšit svoji přitažlivost, sexappeal, charisma a získat respekt u ostatních žen.

Feromony mají schopnost (nenápadně) zvýšit přirozený ženský půvab, aniž by si toho mužský protějšek vůbec všiml. Budete jako magnet na muže!

Dle mnoha provedených studií je prokázáno, že feromony dokážou vybudovat důvěru, prolomit stydlivost či mlčenlivost a prohloubit vnímavost mezi lidmi. Feromony také pomáhají získat respekt u osob stejného pohlaví. Využijete je např. i u pracovního pohovoru nebo při důležité obchodní schůzce.

Feromony nejdou nijak cítit - tuto esenci lze používat v kombinaci s oblíbeným parfémem.

Praktické malé balení se vejde do kabelky i kapsy kalhot.

Obsah: 7,5 ml
Balení: skleněná lahvička s kapátkem
Dávkování: Aplikujte 1-2 kapky esence na pokožku, nejlépe na krk. Esenci můžete používat samostatně i v kombinaci s oblíbeným parfémem. Obsah lahvičky lze také s parfémem přímo smíchat (max. do 100 ml). Obsah lahvičky vystačí na týdny častého používání.
Složení (INCI): Dipropylene Glycol, Parfum, AHTN, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Rose ketones

14 other products in the same category: