Tenga

Informace

Prohlédnuté produkty

Delfinus e-shop

Tenga Egg Wavy

LO/P3131

Nové

Tenga Egg Wavy

Více informací

6 ks

189 Kč s DPH

Více informací

Revoluční pomůcka od japonské firmy Tenga, která se vývoji masturbátorů pro muže věnuje již řadu let a těší se mimořádné oblibě. Tohle vajíčko představuje zcela nový koncept hraček pro dospělé, který spojuje kvalitu materiálu, ověřené i inovativní postupy a prvotřídní zpracování.

Přes své diskrétní rozměry, které zajisté oceníte na cestách, lze masturbátor natáhnout až na délku 20cm a vnitřní průměr dosahuje v nataženém stavu až 6cm. To umožňuje použití pomůcky všem mužům bez nutnosti odlišovat ideální rozměr, Tenga Egg se vám jednoduše přizpůsobí. K dispozici je několik variant Tenga vajíček: Wavy, Clicker a Spider a každé má různé stimulační prvky. Doporučujeme vyzkoušet všechny 3 modely.

Použití je velice snadné a intuitivní, vajíčko rozbalíte, kápněte přiložený lubrikační gel a pak stimulujete pohybem penis, je jen na vás jak rychle a jak silný stisk zvolíte. Vhodné také jako diskrétní dárek pro moderního muže, který ocení příjemnou změnu oproti klasické masturbaci rukou. Díky svým vlastnostem si tohle revoluční vajíčko získalo v Japonsku početní základnu spokojených zákazníků a teď můžete jeho kvality vyzkoušet na vlastní kůži i vy!

 

11 other products in the same category: